Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim 15-16 czerwca 2024 r.

22 maja 20240

Komunikat dotyczący Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat, II runda w Ostrowcu Świętokrzyskim w terminie 15-16 czerwca 2024r.

Lubelski Okręgowy Związek Pływacki planuje wspólny wyjazd na zawody do Ostrowca Świętokrzyskiego. Planowany wyjazd w sobotę 15 czerwca o godzina 9:00 z parkingu przy Aqua Lublin, powrót po zawodach w dniu 16 czerwca na parking przy Aqua Lublin. Lubelski Okręgowy Związek Pływacki planuje pokryć koszt transportu na trasie Lublin – Ostrowiec Św. – Lublin oraz opłaty startowe.

Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu Panorama. Koszt 200 zł za osobę (fakturę wystawia hotel). Koszty zakwaterowania są po stronie klubów.

Lubelski Okręgowy Związek Pływacki zrobił wstępną rezerwację miejsc w hotelu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych w Ostrowcu Św. (dostaliśmy największą możliwą pulę 40 miejsc noclegowych),  wszystkie zainteresowane kluby prosimy o kontakt z Trenerem Koordynatorem Kadry Wojewódzkiej Młodzików, Panem Jarosławem Mazurkiem, tel. 605-313-415,  swimmen@wp.pl, który jest odpowiedzialny za wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Szanowni Państwo ze względu na ograniczona ilość miejsc noclegowych decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o kontakt w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2024 r. w celu podania ilości startów Waszych zawodników w zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego