Z uwagi na zabiegi rehabilitacyjne w okresie do końca czerwca br. biuro czynne jest w godz. 8.00 – 11.00, kontakt tel. po godz. 14.00.

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Runda II

15-16 czerwca 2019r.  na pływalni „Rawszczyzna” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul Mickiewicza 32 odbędzie się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat. 

Program zawodów:

I dzień zawodów – 15 czerwca (sobota) Uroczyste otwarcie zawodów godzina 13.45 rozgrzewka godz. 12:30 zawody godz. 14.00.

II dzień zawodów –16 czerwca (niedziela) rozgrzewka godz. 7:30 zawody godz. 9.00

Komunikat organizacyjny, listy startowe oraz wyniki – http://megatiming.pl/contest/ed471536-977d-45c4-8961-4d9b0e849495

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda. Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat

W dniach 8-9.06.2019 na pływalni Aqua Lublin odbędą się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda oraz Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat.

 Zawody będą rozgrywane w 2-ch blokach konkurencji seriami na czas.

Program zawodów:

* I Blok 8.VI. (sobota) rozgrzewka godz. 14.00 Zawody godz. 14.45

* II Blok 9.VI. (niedziela) rozgrzewka godz. 9.00 Zawody godz. 9.45

Komunikat organizacyjny, listy startowe oraz wyniki – http://megatiming.pl/contest/76da76d5-b2dd-49af-bf4c-89d01fc92079

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego

W dniach 24-25.05.2019r. na pływalni Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Zielonej Górze – Drzonkowie odbędzię się II runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu. Zawody odbędą się w trzech blokach:

I dzień 24 maja 2019 r. (piątek) blok popołudniowy Rozgrzewka – godz. 14.30, Uroczyste otwarcie zawodów – godz. 15.45, Początek startów – godz. 16.00

II dzień 25 maja 2019 r. (sobota) blok poranny Rozgrzewka – godz. 7.30, Początek startów – godz. 9.00

II dzień 25 maja 2019 r. (sobota) blok popołudniowy Rozgrzewka – godz. 14.30, Początek startów – godz. 16.00

Komunikat organizacyjny, listy startowe oraz wyniki – http://megatiming.pl/contest/64179a6f-70cc-48b3-abec-101a0f863b10

Puchar Roztocza 2019

W dniach 25-26 maja 2019 r. na pływalni OSiR odbędą się Międzynarodowe Zawody Pływackie – XIV Puchar Roztocza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość. 

Zawody klasyfikowane będą w 3 kategoriach wiekowych : I – 2008 – i młodsi , II –2006 – 2007, III –open

  • I blok – 25.05.2019 (sobota) – początek 9.45, rozgrzewka 8.45
  • II blok – 26.05.2019 (niedziela) – początek 9.30, rozgrzewka 8.30

Komunikat organizacyjny, listy startowe oraz wyniki na stronie – megatiming.pl

Ogłoszenie SMS

Dyrektor X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie informuje, że w związku z funkcjonowaniem SMS Lublin, ogłasza rekrutację na stanowisko nauczyciela-trenera pływania do prowadzenia zajęć szkoleniowych od 01.09.2019 r. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty aplikacyjne w sekretariacie Zespołu Szkól Elektronicznych w Lublinie, ul. Wojciechowska 38 w godz. 7:30 – 15:30 do dnia 29.03.2019 r.:

– CV wraz z listem motywacyjnym,
– kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
– koncepcję pracy na stanowisku trenera pływania.

Dyrektor
Elżbieta Hanc

Arena Grand Prix Puchar Polski Lublin

W dniach 23.03 – 24.03.2019r na krytej pływalni AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4,  20-101 Lublin odbędzie się GRAND PRIX PUCHAR POLSKI. 

Program zawodów:

– I blok zawodów 23.03.2019 r. godz. 09 00 

– II blok zawodów 23.03.2019 r. godz. 1700

– III blok zawodów 24.03.2019 r. godz. 09 00

Komunikat organizacyjny, listy startowe oraz wyniki na stronie – http://megatiming.pl/contest/e7d70322-cac1-42ce-b40f-abd4a999ee04

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 lat- Lublin

W dniach 30-31 marca 2019 r. na pływalni Aqua Lublin Al. Zygmuntowskie 4 odbędzie się I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat w pływaniu.

Zawody rozegrane będą w dwóch blokach:

I Blok 30.III. (sobota) – rozgrzewka godz. 14.00 – zawody godz. 14.45

II Blok 31.III. (niedziela) – rozgrzewka godz. 9.00 – zawody godz. 9.45

Komunikat organizacyjny, listy startowe i wyniki – http://megatiming.pl/contest/06f3e1ed-e6bb-406f-ae56-6a61bf163224

Archiwum

Kalendarz